اقدام به خودکشی : ابتدا مرا بخوانید

به وب‌سایت خودکشی خوش آمدید.متأسفیم که اینجا هستید و این صفحه را می‌خوانید، اما خوشحالیم که به سایتی آمده‌اید که از منابع و اطلاعاتی که برای کمک به افرادی که فکر اقدام به خودکشی هستند سرشار است.

آمار اقدام به خودکشی

کسانی که افسرده هستند و به اقدام به خودکشی فکر می‌کنند معمولاً احساس تنهایی، انزوا و ناامیدی می‌کنند، که دنیا جایی بهتر بدون آن‌ها خواهد بود، و هیچ کس دلش برایشان تنگ نمی‌شود. شما تنها نیستید، زیرا سالانه 20 میلیون اقدام به خودکشی در سرتاسر جهان صورت می‌گیرد (مراجعه شود به آمار خودکشی ) . احتمالاً در حدود هر 160 میلیون، یک نفر در خصوص اقدام به خودکشی جدا فکر می‌کنند. در نتیجه افراد بسیار بسیار زیادی وجود دارند که دقیقاً مثل شما احساس می‌کنند.

آمار کسانی که اقدام به خودکشی خود را عملی نمی کنند

و اگر چه این مسأله ممکن است حال شما را بهتر نکند، اما شاید اطمینان از اینکه آن 160 میلیون نفری که در خصوص خودکشی فکر می‌کنند، فقط 0.6 درصدشان واقعاً خودکشی می‌کنند.بنابراین برای 99.4 درصد از مردم، احساس افسردگی آن‌ها آنقدر کاهش می‌یابد که خودکشی نکنند. در هر حال شما اکنون احساس می‌کنید که کمی خواندن قبل از اقدام به خودکشی نمی‌تواند ضرر چندانی داشته باشد، بنابراین واقعاً اصرار می‌کنیم که بخش کمکم کنید و خصوصاً بخش امروز زنده ماندن را بخوانید.

خودکشی بدون درد

این سایت ساخته شده است تا به کسانی که به فکر کشتن خودشان هستند کمک کند. این کمک ممکن است شامل اطلاعاتی در خصوص خطرات یک روش خاص باشد. و البته خطرات بسیاری در این روش‌ها وجود دارد. یک خودکشی آرام و بدون درد تحقیق و آمادگی بسیاری طلب می‌کند.

توصیه ما

کمک در این سایت همچنین ممکن است شامل توصیه‌های عملی بیشتر، مانند کمک‌هایی که در بخش کمکم کنید و آدرس دهی به مشکل وجود دارند باشد. لطفاً با دقت آن‌ها را بخوانید. تجربه‌ی ما این است که زحمت، اشتباه و استقامت بسیاری به خرج می دهید تا چیزی بیابید تا تغییری در شما ایجاد کند. اما این به این معنا نیست که کمک غیر ممکن است.
فهمیده‌ایم که افرادی که به این سایت مراجعه می‌کنند، نا امید هستند. ما واقعاً احساس ناامیدی را درک می‌کنیم. و در این موقعیت است که سخت است آدمی باور کند که اوضاع هرگز بهتر خواهد شد. شما همیشه خود را از مردم دور نگه می‌دارید. و اگر با مردم صحبت می‌کنید، هرگز به آن‌ها نمی‌گویید که چه احساسی دارید. کیست که بخواهد با چنین انسان بدبخت و بیچاره‌ای باشد؟

تحقیقات ما

ما در تحقیقات خود خوانده ایم که صحبت با دیگران می‌تواند بسیار قوی باشد، اما کیست که واقعاً بخواهد وقتی قصد خودکشی دارد با کسی صحبت کند؟ و اصولاً چه فایده‌ای می‌تواند داشته باشد؟ قدرت بیان واقعی احساسات خود را دست کم نگیرید. می‌توان اعجاب آور باشد. می‌تواند سخت باشد، اما به دلایلی که نمی‌توانیم توضیح دهیم می‌تواند بسیار مفید باشد.
بنابراین، به کسی رسیدید که بتوانید به او احساس واقعی واقعی خود را بگویید، این کار را بکنید. اگر نمی‌توانید به دوستی صحبت کنید شماره تلفن ….. با یک نفر صحبت کنید. اگر صحبت کردن تفاوتی ایجاد نکرد فقط زمانی به اندازه‌ی یک مکالمه‌ی تلفی را از دست داده‌اید.

با کسی صحبت کنید…

 

www.000webhost.com